خبر خبر

شاهد اخلاص و صداقت در فعاليت مديران شرکت فرودگاه ها هستم/ خوداتکايي اميدوارکننده کشور در صنعت حساس هوانوردي
معاون رييس جمهور در حاشيه افتتاح پروژه هاي حوزه ناوبري و مديريت ايمني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد کرد که شاهدم، مديران شرکت با اخلاص، صداقت و عرق به مملکت با وجود تحريم ها و محدوديت بودجه توفيق هاي بزرگي را کسب کرده اند.

علي اكبر صالحي در گفت و گو با روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اين مطلب عنوان كرد: شاهدم كه در مجموعه شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران كاركنان و مديران با همت، تجربه و عشق و علاقه دور هم جمع شده اند و توانسته اند ايمني در پرواز و اطمينان خاطر را براي مسافران فراهم كنند.

وی ادامه داد: با وجود تحريم ها و محدوديت هاي زياد، در سه سال اخير بيش از 2000 ميليارد تومان سرمايه گذاري انجام شده و در اين فاصله زماني كوتاه بخش زيادي از تجهيزات مورد نياز كنترل ترافيك هوايي و مديريت ايمني فراهم شده تا هموطنان اطمينان يابند كه همه شرايط در كنترل است و تمام اجزاي مجموعه كار خود را به بهترين نحو انجام مي دهند.

معاون رييس جمهور و رييس سازمان انرژي اتمي كشور با اشاره به اينكه در سه سال اخير طول مسيرهاي هوايي كشور از 60 هزار به 95 هزار كيلومتر رسيده است، افزود: كاهش 15 دقيقه اي يك مسافرت هوايي كار بزرگي است كه در صرفه جويي و افزايش ايمني و امنيت پروازها تاثير مطلوبي دارد.

صالحي، راه اندازي شبيه سازهاي آموزشي براي مراقبان پرواز و نيز مجموعه امكانات نرم افزاري و سخت افزاري تامين شده را گام هايي بلند در آموزش كنترلرها عنوان كرد و گفت: كشور ما توانسته با وجود محدوديت ها به خوداتكايي در صنعت حساس هوانوردي برسد و اميدواريم در آينده نزديك شاهد توفيق هاي بيشتر در اين حوزه باشيم.

وي همچنين با تاكيد بر اخلاص و صداقت مديران  شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افزود: حسن مديريت را زماني مي توان به طور محسوس ديد كه مديري با وجود محدوديت ها از عهده مسوليت خود برآيد و امروز در زمره كشورهاي ممتاز منطقه هستيم.

رييس سازمان انرژي اتمي كشور همچنين گفت: خوشحالم كه مي بينم در صنعت هوانوردي نيز مانند صنعت هسته اي دستاوردهاي بزرگي حاصل شده و حساس ترين تجهيزات راه اندازي و نصب شده است.

وي افزود: در صنعت هوانوردي راه را پيدا كرده ايم ولي بايد با سرعت بيشتري براي كم كردن فاصله خود با كشورهاي پيشگام حركت كنيم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط