خبر خبر

بازديد وزير راه و شهرسازي از فرودگاه هاي سمنان و شاهرود
وزير راه و شهرسازي در صدر هيأتي از مسئولان استاني و شهرستاني از روند ساخت فرودگاه مرکز استان سمنان بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در این بازدید که با حضور استاندار، نماینده مردم سمنان در مجلس، فرماندار و برخی مسئولان استانی برگزار شد، شجاعی مدیر فرودگاه سمنان ضمن ارائه گزارش عملکرد، به اتمام پروژه های سطوح پروازی، زیرساخت های ارتباطی و هوانوردی، راه اندازی دستگاه های کمک ناوبری و زیرساخت های فنی و عملیاتی اشاره کرد و از اعلام آمادگی فرودگاه برای برقراری پروازهای مسافری خبر داد.

شجاعی گفت: از اردیبهشت امسال ساخت ترمینال جدید فرودگاه سمنان آغاز شده که به مرحله فونداسیون رسیده و امید است این پروژه در سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: فرودگاه های سمنان و شاهرود با توجه به شرایط آب و هوایی، مکانی و سوق الجیشی، قابلیت راه اندازی مراکز تعمیرات و نگهداری هواپیماها را دارند.

مدیر فرودگاه سمنان همچنین از موافقت اولیه برای راه‌اندازی سایت هواشناسی در فرودگاه نیز خبر داد و اظهار داشت: برای اجرای این طرح، هفت میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

همچنین استاندار سمنان در حاشیه این بازدید، به موقعیت ویژه فرودگاه مرکز استان سمنان به علت همجواری با پایتخت اشاره کرد که می‌توان از آن در مواقع اضطراری و ورود و خروج کالا برای فرودگاه‌های اطراف استان از آن بهره‌برداری کرد.

یادآور می شود؛ وزیر راه و شهرسازی به‌منظور افتتاح و بازدید از چندین پروژه راه پنجشنبه 25 مرداد به استان سمنان سفر کرده بود. آخوندی پیش از عزیمت به سمنان نیز از پروژه های در حال احداث باند و ترمینال فرودگاه شاهرود بازدید کرد.

 

-------------------------------------
نظرات
عسگرزاده() :
سلام- جناب آقاي شجاعي را در اين دوره کوتاه از همکاري مستقيم با ايشان در فرودگاه سمنان وشناخت از قبل در دوران مسئوليت رفاه شرکت و حضور در ستاد مديري فعال و کوشا با درايت وعلاقمند به خدمت ديدم از بالاترين سرمايه موجود يعني نيروي انساني به بهترين وجه بهره برده وازهر گونه خدمتي به زير مجموعه دريغ نمي کنند انشاالله در آينده نزديک شاهد برقراري پروازهاي فرودگاه سمنان بويژه در مسيرهاي مشهد مقدس و کيش و تحقق آرزوي ديرينه مردم مذهبي استان سمنان جهت اخذ مرز هوايي و انجام سفرهاي زيارتي حج و عتبات عاليات باشيم .از زحمات همکاران روابط عمومي شرکت بويژه جنا ب آقايي عزيز نيز در انعکاس بسيار خوب اخبار مر بوط به فرودگاهها تشکر مي نمايم . عسگرزاده
يحيوي() :
راه اندازي فرودگاه سمنان، خبر خوشي براي اين استان است اما بايد ببينيم ايرلاين ها با اين موضوع چطور طرف مي شوند. به هر حال، خسته نباشيد.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط