نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

مناقصات (فرودگاه شهرکرد)

کلیه مناقصه ها و مزایده های شرکت فرودگاه های کشور و فرودگاه های زیرمجموعه درپایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصاتبارگزاری می شود.

 
جهت دریافت اطلاعات و فایل اسناد مربوطه به پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات وارد شوید و در منوی سمت راست گزینه "فراخوان ها"را انتخاب نمایید
برای مشاهده راحت تر مناقصات شرکت فرودگاه های کشور و فرودگاه های تحت نظارت در پایین صفحه فراخوان ها در قسمت جستجو در عنوان "دستگاه مناقصه گزار" عبارت "فرودگاه" را تایپ نموده و دکمه جستجو را کلیک کنید.
در صفحه نتایج می‌توانند اطلاعات جاری و بایگانی مربوطه را مشاهده نمایند.
برای دریافت اسناد و صورتجلسات ، ثبت‌نام در پایگاه الزامی است.لازم به ذکر است این پایگاه به منظور اطلاع‌رسانی مناقصات کشور برای عموم مردم از طریق دولت راه‌ اندازی گردیده و دریافت تمامی اطلاعات فوق کاملاً رایگان بوده و هیچ فرد و گروهی مجاز به اخذ هزینه جهت ارایه خدمات فوق نمی‌باشد.

فرایند ثبت نام:

1- انتخاب گزینه ثبت‌نام و تعریف شناسه، رمز عبور و ایمیل معتبر

2- دریافت ایمیل فعال سازی

3- کلیک روی لینک فعال سازی در ایمیل

4- ورود به پایگاه

5- انتخاب گزینه تنظیمات‌کاربری و زیربخش اصلاح مشخصات حقیقی و حقوقی و تکمیل هر دو زیربخش

 

برای تکمیل ثبت نام یا ورود به منظور استفاده از امکانات این پایگاه "ورود جهت اخذ و ثبت اطلاعات تکمیلی" را از گوشه بالای سمت راست صفحه انتخاب و اقدام فرمایید.

سپس روند توضیح داده شده در بالا را برای یافتن مناقصه / مزایده مورد نظر خود طی کرده ، بر روی عنوان مناقصه کلیک کنید.

در صفحه جدید باز شده می توانید اطلاعات مناقصه / مزایده را مشاهده کرده و در صورتی که فایل اسناد مربوطه بارگزاری شده باشد می توانید در پایین صفحه در قسمت دریافت فایل ،اسناد مربوط به مناقصه انتخابی خود را دریافت نمایید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد چگونگی ثبت نام و استفاده از پایگاه، به بخش راهنمای پایگاه مراجعه فرمایید. همچنین درصورت وجود هر گونه اشکال، با بخش "مرکز پیام پایگاه" از طریق کلید "ارتباط با ما" تماس حاصل فرمایید.

شرکت فرودگاههای کشور در نظردارد پروژه احداث ساختمان ایمنی و آتش نشانی –استخر – محوطه و جاده دسترسی مربوطه را از طریق مناقصه عمومی به شرکتها و پیمانکار واجد شرایط  ( دارای رتبه 4 ابنیه و 5 تاسیسات و تجهیزات ) واگذار نماید .

1

نام سازمان مناقصه گزار: شرکت فرودگاههای کشور – معاونت عملیات  فرودگاهی   ( اداره کل بهسازی وتوسعه فرودگاهها )

2

شرح مختصر موضوع  مناقصه : پروژه اخداث ایمنی زمینی و محوطه مربوطه فرودگاه شهرکرد با مبلغ برآورد اولیه بر اساس فهارس بهای پایه سال 94 و بخشنامه سرجمع و به مبلغ تقریبی 24/000/000/000 ریال

 

3

مهلت خرید اسناد ارزیابی : یک هفته از تاریخ انتشار اولین آگهی مناقصه                                                                    ( تاریخ انتشار اولین آگهی 18/07/94)

4

محل خرید حضوری اسناد : تهران ، فرودگاه مهرآباد – خیابان معراج – ساختمان ستادی شرکت فرودگاهها – طبقه چهارم – اداره کل بهسازی و توسعه فرودگاهها –   تلفن : 02163148579و02163148554

 

5

قیمت اسناد دو نحوه واریز وجه : مبلغ 100/000 ( یکصد هزار ) ریال به شماره حساب شبا خزانه بانک مرکزی 180100004001068404006338IR شرکت فرودگاههای کشور

 

6

مهلت و محل تحویل پیشنهاد : تهران ، فرودگاه مهرآباد – خیابان معراج – ساختمان ستادی شرکت فرودگاهها – طبقه چهارم – اداره کل بهسازی و توسعه فرودگاهها –  تلفن : 0216314857و02163148554

 

7

میزان سپرده شرکت در مناقصه : طبق آیین نامه معاملات شرکت فرودگاههای کشور به میزان850/249/461      ( هشتصدو پنجاه میلیون و دویست و چهل و نه هزار و چهارصدو شصت و یک  ریال )

 

8

میزان تضمین حسن اجرای انجام تعهدات : طبق ضوابط و مقررات به میزان 5% مبلغ قرارداد بر اساس مصوبه 42956/ت 28493 هـ– مورخ 11/8/82 و اصلاحیه آن

 

9

ساعت و روز و محل قرائت پیشنهادها : در اسناد مناقصه مشخص خواهد شد